Wielkanoc > www.pobyty.wielkanocne.pl
Loading

Święta Wielkanocne

Easter

Easter, also known as Pascha , the Feast of the Resurrection, the Sunday of the Resurrection, or Resurrection Day, is the most important religious feast of the Christian liturgical year, observed between late March and late April (early April to early May in Eastern Christianity). It celebrates the resurrection of Jesus, which his followers believe occurred on the third day after his death by crucifixion some time in the period AD 27 to 33 (see Good Friday). In the Roman Catholic Church, Easter is actually an eight-day feast called the Octave of Easter.

Wielkanoc

Nowości

Warszawa,kraków,Kleparz,Ogłoszenia

Wielkanoc na Wyspie Wielkanocnej

Wielkanoc na nartach

Wielkanoc na wsi

Wielkanoc w mieście

Wielkanoc nad morzem

Wielkanoc w górach

Wielkanoc w Rzymie

Gdzie Polacy spędzają święta?

szkolenia jezykowe, kursy dla firm, język przez skype
agencja tłumaczeń, tłumaczenia, tłumacze kraków

Wielkanoc nad morzem

Wielkanoc nad morzem

Jeśli uwielbiasz morze: jego szum, spacery po plaży – to wyjazd nad nie sprawi Ci wiele radości. Zwłaszcza, ze nie zawsze trafiają się takie wolne dni jak te przed Wielkanocą i po niej. Warto to wykorzystać i udać się w miejsce, o którym marzymy, aby je odwiedzić.

Nad morze możesz zabrać najbliższych – możecie wynająć miejsce w jakimś miłym pensjonacie. Nie zapomnij o śniadaniu wielkanocnym. Możesz je przygotować dla Twojej rodziny sama, albo zamówić u właścicieli danego pensjonatu.

Nie zapomnij też o tym, aby udać się do kościoła w Wielkanoc. Każdy region w Polsce ma swoje tradycje i zwyczaje. Przy okazji zobaczysz, jak jest w czasie Wielkanocy nad morzem.

Powrót