Wielkanoc > www.pobyty.wielkanocne.pl
Loading

Święta Wielkanocne

Easter

Easter, also known as Pascha , the Feast of the Resurrection, the Sunday of the Resurrection, or Resurrection Day, is the most important religious feast of the Christian liturgical year, observed between late March and late April (early April to early May in Eastern Christianity). It celebrates the resurrection of Jesus, which his followers believe occurred on the third day after his death by crucifixion some time in the period AD 27 to 33 (see Good Friday). In the Roman Catholic Church, Easter is actually an eight-day feast called the Octave of Easter.

Wielkanoc

Nowości

Warszawa,kraków,Kleparz,Ogłoszenia

Wielkanoc na Wyspie Wielkanocnej

Wielkanoc na nartach

Wielkanoc na wsi

Wielkanoc w mieście

Wielkanoc nad morzem

Wielkanoc w górach

Wielkanoc w Rzymie

Gdzie Polacy spędzają święta?

szkolenia jezykowe, kursy dla firm, język przez skype
agencja tłumaczeń, tłumaczenia, tłumacze kraków

Wielkanoc w mieście

Wielkanoc w mieście

Jeżeli spędzasz czas Wielkanocy w mieście, musisz pamiętać o tym, aby wyjść czasem z domu i nie siedzieć przez cały czas w jednym miejscu. Jeżeli święta spędzasz w Krakowie, wybierz się na spacer na rynek, obejrzyj wielkanocne koszyczki, kurczaczki, baranki. Zrób sobie dłuższy spacer przed świętami i w czasie Wielkanocy.

Pamiętaj tylko, aby uważać na siebie w lany poniedziałek – właściwie, to jeden dzień, kiedy możesz obawiać się o swoje zdrowie. Niektórzy wyrzucają z okien czy balkonów worki z woda, lub całe butelki – co może być bardzo niebezpieczne. Dlatego, trzeba uważać na takich nieodpowiedzialnych ludzi czy młodzież.

Poza tym, Wielkanoc w mieście może być bardzo miła. Zwłaszcza wtedy, kiedy jest ciepło. Możne iść na spacer, odwiedzić znajomych, rodzinę, możne pójść zwiedzać zabytki albo udać się do kina czy teatru. Jednym słowem, można zrobić to, na co się nigdy nie ma czasu.

Powrót