Wielkanoc > www.pobyty.wielkanocne.pl
Loading

Święta Wielkanocne

Easter

Easter, also known as Pascha , the Feast of the Resurrection, the Sunday of the Resurrection, or Resurrection Day, is the most important religious feast of the Christian liturgical year, observed between late March and late April (early April to early May in Eastern Christianity). It celebrates the resurrection of Jesus, which his followers believe occurred on the third day after his death by crucifixion some time in the period AD 27 to 33 (see Good Friday). In the Roman Catholic Church, Easter is actually an eight-day feast called the Octave of Easter.

Wielkanoc

Nowości

Warszawa,kraków,Kleparz,Ogłoszenia

Wielkanoc na Wyspie Wielkanocnej

Wielkanoc na nartach

Wielkanoc na wsi

Wielkanoc w mieście

Wielkanoc nad morzem

Wielkanoc w górach

Wielkanoc w Rzymie

Gdzie Polacy spędzają święta?

szkolenia jezykowe, kursy dla firm, język przez skype
agencja tłumaczeń, tłumaczenia, tłumacze kraków

Wielkanoc w Rzymie

Wielkanoc w Rzymie

We Włoszech wszystko prędzej rozkwita niż w Polsce. Kiedy u nas topnieją śniegi, tam już jest zielono i o wiele cieplej. Uważam, że na wiosnę, a zwłaszcza na Wielkanoc warto tam pojechać. Kiedy jeszcze żył Karol Wojtyła, wielu Polaków jechało do Rzymu na Wielkanoc, aby uczestniczyć tam w nabożeństwie, aby spotkać się z Ojcem św. Myślę, że teraz też wiele osób wybierze się do Rzymu na spotkanie z obecnym papieżem, i po to, aby odwiedzić grób Jana Pawła II.

Rzym jest pięknym miastem, bardzo przestrzennym. Jest mnóstwo miejsc, do których można pójść i mnóstwo zabytków do obejrzenia. Uważam, że Rzym na Wielkanoc, to bardzo dobry wybór. Mogę polecić.

Powrót